reklama  přidejte odkaz
 site map  přidejte clánek
 zadarmopis  spolupráce
 
ZADARMOmenu hledej:  6.7. 2020, svátek má Mistr Jan Hus
 
 cestování
 hry
 informace
 internet
 inzerce
 kariéra
 knihy
 komunikace
 kultura
 media
 mp3
 software
 výrobky
 zábava
 Škola

 

vlastniprodej.cz

audiovideo.cz
av.cz
call.cz
H.cz
zdarma.sk

penzion.mechenice.cz

www.mechenice.cz camp.mechenice.cz

spolujizda.cz vulgo.net

Zadarmo -Software

podkategorie:
Bezpečnost (11)
Grafika (26)
Hry a hračky (7)
Kancelářské programy (11)
Multimedia (20)
Nástroje pro Internet (39)
Operační systémy (27)
Portály a odkazy (16)
Programování (27)
Servery (22)
Utility (37)
Web Aplikace (12)
 • AAA Screen savers - Spořiče pro Vaše Windows...
 • AB Simplex - Operační systémy, Bios, Turingův stroj, Historie počítačů, Chybové hlášky Windows, Optická iluze, Kniha algoritmů, Programování na Internetu, Učebnice Html a Pascalu, Kuchařka, Peníze, Odkazy, Download, Počítadla, Scripty,...
 • Acrobat Reader - Formát pdf je poměrně vhodným formátem pro šíření a předávání dokumentů, které není třeba příliš měnit. Je kompaktní, skvěle připravený pro tisk a lze ho vytvářet v množství nástrojů na mnoha operačních systémech. Toto je volně dostupný prohlížeč přímo od firmy Adobe a můžete si stáhnout verzi pro různá Windows, Linux a další Unixy, Macintosh i OS/2.
 • CD Manager 3.2 - Chcete program na katalogizovani s prijemnym uzavatelskym prostredim, skupinami, vyhledavanim a mnoho dalsiho. Tak je to tady. V sekci ke stazeni nejprve stahnete CD manager a pak BPL soubory k nemu, ty k nemu rozbalte a vse funguje.
 • Citrix ICA Client for Linux - Název myslím hovoří za vše. Jde o linuxového klienta pro přístup k WinFrame a MetaFrame, což jsou terminálové služby pro Windows.
 • DF software - Programy zadarmo a vlastní.
 • Diabox 1.15 - Program, do kterého si napíšete až na půl roku dopředu poznámky a ty se vám budou potom ten určitý den zobrazovat. Tento program byl oceněn 5 z 5 hvězdiček na www.slunecnice.cz a dostal se na "typ serveru" stahuj.cz. Určitě testněte!!!
 • Merlinova stránka o Siemensu - Zdarmo programy ke stažení, možnost inzerce i firemní řádková zadarmo.
 • Office Systém - (800 120 130) Objednávky a služby.
 • PEGASoft.cz - PEGASoft je denní informační web, ve kterém naleznete obecně důležité informace ze světa software a hardware. Diskuzní fóra řešící různé problémy, možnost stažení aktuálních ovladačů ke všem známým firmám, chat a bazar.
 • Periodická tabulka prvků - Program Periodická tabulka je elektronická podoba periodické tabulky prvků. Umožní vám pracovat s tabulkou jednoduše a bez drahého připojení na internet či složitého hledání v "papírové" tabulce.
 • SoftNews - SoftNews je denní informační web, ve kterém naleznete obecně důležité informace ze světa software a hardware. Diskuzní fóra řešící různé problémy, možnost stažení aktuálních ovladačů ke všem známým firmám, chat a bazar.
 • UFD 3D prostor - UFD 3D prostor je simulátor pohybu posluchače ve čtvercové místnosti na principu vyvážení zvukových kanálů a jejich hlasitostí. Program obsahuje dva zvukové efekty automatického pohybu - rotace zvuku (obíhání kolem stěn místnosti) a hvězdicový efekt (přiblížení k následujícímu reproduktoru a zpět).
 • Vše co chcete vědět o PDA + programy ke stažení - Máte PDA a hledáte nějaký soft? Nevíte jak nastavit datovou komunikaci u vašeho PDA? Zajímají vás novinky z této oblasti. To vše naleznete na těchto stránkách. Tak hup tam......
 • WeirdX - X Window server napsaný v javě. To znamená, že je možné ho provozovat na všech platformách, pro které je k dispozici JDK 1.1. WeirdX částečně podporuje protokol X11R6.3, funguje také jako fontserver s podporou TT fontů. Je k dispozici pod GNU GPL licencí.
ČLÁNKY
TOP 10
NEW 10
"Z" si čte 9 čtenářů      (c) 2000-2013 it-media